Bon Turystyczny

Z radością informujemy, że w Holiday Inn Bydgoszcz mogą Państwo zrealizować Polski Bon Turystyczny. Za pomocą bonu można dokonać płatności za pobyt, w którym uczestniczy uprawnione dziecko.

Holiday Inn Bydgoszcz realizuje płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego 500+. Płatność obejmie wszystkie oferty pobytowe dostępne w hotelu. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji bonów!

Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Podczas zameldowania w hotelu recepcjonista zapyta o formę rozliczenia. Prosimy o przekazanie, że rozliczenie zostanie przeprowadzone za pomocą bonu.

3. Dokonując płatności, recepcjonista będzie prosił o podanie 16 cyfrowego kodu bonu, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałe należności, które przekroczą limit wartości bonu lub te, które nie mogą być opłacone bonem opłacacie Państwo kartą lub gotówką. Więcej informacji udzieli Państwu recepcjonista lub odpowiedzi znajdą Państwo na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/dla-osob-uprawnionych. W związku z tym, że pobyt jest realizowany na rzecz dziecka, nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego ani na część wartości pobytu opłaconej bonem, ani na część opłaconej kartą lub gotówką, recepcjonista nie wystawi faktury na firmę. Po zakończonym pobycie otrzymacie Państwo fakturę wystawioną na osobę fizyczną.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie: +52 347 70 00 lub mailowo: reservations@holiday.hgb.com.pl

Na co wykorzystać bon 500+ w hotelu?

1. Bonem turystyczny można zapłacić tylko za pokój, w którym jest dziecko. Nie można płacić za kilka pokoi.

2. Bonem turystycznym można zapłacić za usługi dodatkowe, które wchodzą w skład pobytu pokoju z dzieckiem. Płatność bonem nie obejmuje alkoholu.