Rodzinny Wypoczynek

Idealna lokalizacja w sercu Starego Miasta, przestronne jasne pokoje, przepyszne śniadania i mnóstwo atrakcji na wyciągniecie ręki – to najlepszy przepis na czas z Rodziną w Holiday Inn Bydgoszcz.

Co w okolicy?

Obowiązkowo zaplanuj zabranie dzieci do największego parku miejskiego w Polsce. Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku posiada w ofercie ZOO z terrarium, park dinozaurów, wakepark z dużą piaszczystą plażą, pole golfowe, stadninę koni, ogród botaniczny, a nawet Domek na Głowie.

Praktycznie każdy park w mieście posiada nowoczesny plac zabaw ale najciekawszy z nich znajdziecie w Parku Kochanowskiego. Z racji położenia w Dzielnicy Muzycznej plac wyposażony jest w całą masę instrumentów, na których dzieci ćwiczą swoje muzyczne talenty!

Najstarszą cześć miasta dobrze poznać przy pomocy gry miejskiej. Do wyboru macie wersję z przewodnikiem lub aplikację mobilną. Niezależnie od wersji, dobra zabawa gwarantowana.

Nie może Was również zabraknąć w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie zobaczycie jak zmieniały się zasady higieny na przestrzeni dziejów, poznacie mnóstwo anegdot z tym związanych, a nawet przygotujecie własne pamiątkowe mydełko.

Dwie minuty spacerem od hotelu traficie na przystanek Tramwaju Wodnego. Aktualnie stateczki napędzane energią słoneczną pływają na trzech trasach i są doskonałą atrakcją także dla najmłodszych. Szczególnie lubiana przez turystów jest trasa staromiejska, w trakcie której odbywa się śluzowanie. Płynąc tą trasą warto wysiąść na przystanku „Wyspa Młyńska”. Ten położony w centralnej części Starego Miasta zielony teren oferuje całą moc atrakcji. Mamy tu zarówno trzy bardzo ciekawe muzea, olbrzymi teren rekreacyjny, wypożyczalnię kajaków i rowerów wodnych, plac zabaw oraz urokliwe bulwary położone wzdłuż rzeki Młynówki. Nie bez powodu ta część miasta nazywana jest bydgoską Wenecją.

Oferujemy:

– 50% zniżki na drugi pokój
– 10% rabatu na zamówienia gastronomiczne a la carte w Open Lobby
– zakwaterowanie w przestronnym komfortowym pokoju (pokoje z balkonami, ap i łączone)
– dla dzieci – gry planszowe, kolorowanki na życzenie
– Kids stay & eat free – dzieci do 13 roku życia śpią za darmo i mogą skorzystać z bezpłatnego śniadania. Lunch i obiad również są bezpłatne, jeżeli są wybierane z menu dla dzieci i dziecko jest w towarzystwie co najmniej jednej osoby dorosłej, zamawiającej przynajmniej jedno danie główne.
– przedłużoną dobę do godz.: 14:00
– przepyszne śniadania w hotelowej restauracji
– nielimitowany wstęp do Minigym-u oraz Sauny
– bezpłatny Internet Wi-Fi
– podziemny parking w cenie zakwaterowania

Hotel posiada certyfikat bezpieczeństwa POT „Obiekt bezpieczny higienicznie”.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz: sales1@holiday.hgb.com.pl lub zadzwoń pod numer +52 347 70 00