Wesele
w Holiday Inn

Wyjątkowe Wesele w Holiday Inn Bydgoszcz 

Najważniejsze pytanie zadano, data została ustalona, teraz nastał czas na organizację najważniejszego dnia w życiu. Podziel się szczęściem organizując wesele w Holiday Inn Bydgoszcz!

Każdy ślub jest wydarzeniem tak indywidualnym, jak indywidualna jest Para Młoda. Dlatego też pragniemy zapewnić, że wszystkie wymagania Pary Młodej są traktowane przez nas z najwyższą starannością i uwagą.

Nasz zespół ślubnych koordynatorów posiada bogate doświadczenie w organizowaniu wspaniałych przyjęć, zarówno kameralnych jak i tych bardzo obszernych. Czy to twój ślub, przyjęcie weselne, wydarzenie wielokulturowe lub ceremonia cywilnych zaślubin, możesz być pewny jednej rzeczy – naszej dbałości o szczegóły.

Wszystko co niezbędne zostanie zaplanowane i przygotowane na czas, tak, abyś nie musiał martwić się o nic później. Dlatego będziemy pracować z wami na każdym etapie planowania każdego idealnego wydarzenia – od początkowego przedstawienia wszystkich możliwości hotelu, do degustacji menu z naszym szefem kuchni, abyście mogli pozwolić sobie na relaks i rozkoszować każdą chwilą swojego wielkiego dnia.

Wesele w Holiday Inn Bydgoszcz

Usytuowany w samym centrum miasta, Holiday Inn Bydgoszcz jest najlepszym wyborem na organizację wesela. W naszym hotelu oferujemy kombinacje eleganckich wnętrz, atrakcyjnych i elastycznych propozycji menu, najlepszych alkoholi i perfekcyjnej obsługi.

Po prostu – Holiday Inn w Bydgoszczy jest tym miejscem, gdzie „żyli długo i szczęśliwie” się zaczyna.

Skontaktuj się z Nami

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą weselną uzupełnij poniższy formularz a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy zaplanować ten ważny dzień.

Formularz Kontaktowy

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz: sales1@holiday.hgb.com.pl lub zadzwoń pod numer +52 347 70 00