Pokoje
i apartamenty

Holiday Inn Bydgoszcz oferuje 134 pokoje gościnne, przygotowane z największą dbałością o komfort wypoczynku. Ciepła kolorystyka pomieszczeń, wielofunkcyjne oświetlenie oraz szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprzyjają pracy oraz zapewniają relaks. Zachęcamy Państwa do wypoczynku w pełni wyposażonym i luksusowym pokoju typu suite z pięknym widokiem na całe miasto. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon oraz telewizję satelitarną. Dodatkowo w pokojach dostępny jest szerokopasmowy Internet oraz sejf umożliwiający przechowywanie „laptopa”. Pokoje w pełni spełniają zarówno potrzeby gościa biznesowego, jak i podróżującego z rodziną. Ponadto trzy pokoje dostosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
WYPOSAŻENIE POKOI:
Klimatyzacja
Dostęp do Internetu Wi-Fi
Telefony z bezpośrednim połączeniem
Telewizja satelitarna z kanałami filmowymi
Minibar
Zestaw do przygotowania kawy i herbaty
Sejf w pokoju (przystosowany do przechowywania laptopa)
Wygodny fotel przeznaczony do pracy
POKOJE STANDARDOWE:
Gustownie zaprojektowane, przestronne pokoje w eleganckim stylu są dostępne w wyborze z podwójnym lub dwoma oddzielnymi łóżkami. Łazienki są wyposażone w prysznic lub wannę.
POKOJE EXECUTIVE:
Zapraszamy Państwa do odpoczynku w jednym z pokoi Executive. Wszystkie Pokoje Executive są wyposażone w pełną gamę udogodnień zapewniającą Gościom komfortowy pobyt.
APARTAMENTY:
Dla Gości szukających dodatkowej przestrzeni i wygody hotel posiada 8 nowocześnie zaprojektowanych apartamentów, skłądający się z pokoju gościnnego i przestronnej sypialni z komfortową łazienką z wanną oraz prysznicem.