XI Ogólnopolski Zlot Autostopowiczów

Obraz może zawierać: niebo, tekst „XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUTOSTOPOWICZÓW ক”

Informacje od Organizatora:
Dla niektórych autostop jest środkiem transportu, dla innych stylem życia. Dla nas – jedną wielką rodziną! Rodziną, którą tworzą ludzie zupełnie od siebie różni, ale przyciągający się wspólną energią. Jeśli tylko czujesz, że masz takową – ta przestrzeń jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy Was na XI Ogólnopolski Zlot Autostopowiczów!
W tym roku nic nie jest standardowe. Nasze wyjazdy można określić „mikropodróżami”, a dalekie kraje stały się jeszcze bardziej dalekie. To nic! Porozmawiajmy o miejscach w Waszych rodzinnych okolicach, o podróżowaniu w skali mikro, o odkrywaniu tego co tutaj, w Polsce. Chcemy również powrócić do Waszych najpiękniejszych wspomnień z podróży i zainspirować się na czasy, kiedy wszystko wróci do normy. Wierzymy przecież, że tak będzie!
W tym roku chcemy, aby Zlot dał Wam mnóstwo pomysłów na wypady zgodne z narzuconymi ograniczeniami. Dlatego zachęcamy Was do przeprowadzenia prelekcji o ciekawych miejscach w Polsce, o Waszych podróżach z ostatnich lat, o miejscach, do których wracacie myślami.
Kilka lat temu odwiedziłeś Tybet i chciałbyś o nim opowiedzieć? W okolicach Twojej miejscowości znajduje się miejsce warte uwagi? Chodź do nas i opowiedz o tym na Zlocie!
Gdzie się spotkamy? W miejscu pełnym klimatu i energii sprzyjającej dzieleniu się doświadczeniami, talentami, dobrymi emocjami! Ośrodek “Na Szlaku Brdy” znacie z poprzednich edycji Zlotu – odwiedzamy to miejsce ponownie.
Szykujemy dla Was prelekcje z podróży, warsztaty sztuk przeróżnych (tych bardziej praktycznych i tych bardziej w chmurach), koncerty, gry, aktywności sportowe i noce pełne muzycznych uniesień! Oprócz tego spodziewajcie się pięknej strefy chillu, gdzie jak co roku będziecie mogli wylegiwać się (oby) w promieniach jesiennego słońca. Postaramy się, aby gorącą atmosferę umilała nam również ‘Fusiarnia’ z kawami, stoisko kuchni świata, ale przede wszystkim, w myśl zasady nie miejsca, a ludzie – my wszyscy!
Nie wszystko na raz! Informacje dotyczące atrakcji pojawią się już niebawem.
W terminie Zlotu może być już bardzo jesiennie. Zabierzcie więc ze sobą termosik z herbatą, ciepłe ubrania, termo na noc i coś na deszcz – jeśli miałby się pojawić! Dorzućcie garść energii, nieco zapału do działania i mnóstwo uśmiechu!

 

Wszystkich uczestników Zlotu zapraszamy do rezerwacji noclegów.